Najważniejsze wieści w skrócie

Zapraszamy na XXVII Międzynarodowy Bieg po Plaży "Jarosławiec 2017", który odbędzie się w niedzielę 2 lipca 2017 roku.

Statystyki

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jarosław Modliszewski    środa, 21 marca 2012 09:20

I Bieg Po Plaży 1991 rok

Organizator – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Postominie

Ponad 40 zawodniczek i zawodników

Bieg główny na dystansie 10 km:

1. Zenon Włodarczyk (Morena Słupsk).

2. Janusz Pochranowicz (Biały Bór).

3. Waldemar Hinc (Morena Słupsk).

Sędzia Główny – Zdzisław Ludwikowski

 


 

1993aII Bieg Po Plaży 1992 rok

Organizator – Agencja Mienia Gminnego i Spraw Publicznych w Postominie

28 czerwiec 1992 roku

134 zawodniczek i zawodników

Bieg główny na dystansie 15 km 74 zawodników w tym 5 kobiet, bieg ukończyło 68 zawodników.

Klasyfikacja generalna:

1. Andrzej Witczak – Słupsk.

2. Mikołaj Merzliakow – Iżewsk (Rosja)

3. Dariusz Gałkowski – Sławsko

 


 

1993III Bieg Po Plaży

11 lipca 1993 roku

164 zawodniczek i zawodników z 68 klubów z całej Polski i 2 zawodników zagranicznych

Bieg główny na dystansie 15 km

Klasyfikacja generalna:

1. Pobłocki Piotr (KB „Petk – Wójcik Lębork”) czas: 00:50:17

2. Siergiej Judenkow (KB „Petk – Wójcik Lębork”) czas: 00:51:17

3. Mariusz Mach (KB „Petk – Wójcik Lębork”) czas: 00:51:36

 

 


 


1994aIV Bieg Po Plaży

10 lipca 1994 roku

358 zawodniczek i zawodników

Bieg główny na dystansie 15 km 155 uczestników w tym 17 kobiet, bieg ukończyło 149 zawodników.

Klasyfikacja generalna:

1. Andrzej Krzyścin (Gniezno KS „York”) czas: 00:49:56

2. Piotr Pobłocki (KB „Petk – Wójcik Lębork”) czas: 00:49:57

3. Grigori Niholaenia (Mińsk) czas: 00:50:26

 


 

1994V Bieg Po Plaży

9 lipca 1995 roku

 

358 zawodniczek i zawodników

 

Bieg główny na dystansie 15 km 155 uczestników w tym 15 kobiet.

 


 

1997VI Bieg Po Plaży

7 lipca 1996 roku

400 zawodniczek i zawodników

Bieg główny na dystansie 15 km 163 uczestników

Klasyfikacja generalna:

1. P. Pobłocki.

2. A. Szanowicz.

3. A. Gordeev.

 


 

1997bVII Bieg Po Plaży

06 lipca 1997 roku

375 zawodniczek i zawodników

Bieg główny na dystansie 15 km 173 uczestników w tym 22 kobiety, bieg ukończyło 157 zawodników.

Klasyfikacja generalna:

1. Jan Białk (GRYF Wejherowo) czas: 00:48:02

2. Sławomir Kąpiński (Browary Schóller Namysłów)

3. Karol Dołęga (WKS Olesniczanka)



 

1997aVIII Bieg Po Plaży

05 lipca 1998 roku

640 zawodniczek i zawodników

Bieg główny na dystansie 15 km 240 uczestników.

Klasyfikacja generalna:

1. Grzegorz Gajdus (Oleśniczanka Oleśnica)

2. Leszek Bebło (Stalowa Wola)

3. Sławomir Kąpiński (Browary Schóller Namysłów)

 


 

XI Bieg Po Plaży

gość honorowy: ZDZISŁAW KRZYSZKOWIAK olimpijczyk

04 lipca 1999 roku

Bieg główny na dystansie 15 km 253 uczestników

Klasyfikacja generalna:

1. Władymir Tiamczyk (Białoruś) czas: 00:50:41

2. Jan Białk (GRYF Wejherowo) czas: 00:50:43

3. Andriej Gordiejew (Białoruś)

 


 

X Bieg Po Plaży

gość honorowy: MARIAN WORONIN olimpijczyk

02 lipca 2000 roku

Bieg główny na dystansie 15 km 252 uczestników w tym 33 kobiety

Klasyfikacja generalna:

1. Władymir Tiamczyk (Białoruś) czas: 00:46:18

2. Krzysztof Bałdyga (Kurpie Mszyniec) czas: 00:48:38

3. Adam Dobrzyński (Gdynia) czas: 00:48:46

 


 

XI Bieg Po Plaży

gość honorowy: MARIA KWASNIEWSKA – MALISZEWSKA olimpijka

01 lipca 2001 roku

Bieg główny na dystansie 15 km 312 uczestników

Klasyfikacja generalna:

1. Jan Białk (GRYF Wejherowo) czas: 00:49:14

2. Waldemar Glinka (Świdnica) czas: 00:49,23

3. Adam Dobrzyński (Katowice) czas: 00:49:29

 


 

XII Bieg Po Plaży

07 lipca 2002 roku

Bieg główny na dystansie 15 km 270 uczestników

Klasyfikacja generalna:

1. M. Iveruk (Ukraina) czas: 00:49:24

2. W. Tiamczyk czas: 00:49:27

3. Jan Białk (GRYF Wejherowo) czas: 00:49:28

 


 

XIII Bieg Po Plaży

gość honorowy: JAN SZCZEPAŃSKI olimpijczyk

06 lipca 2003 roku

Bieg główny na dystansie 15 km 255 uczestników, bieg ukończyło 239 zawodników.

Klasyfikacja generalna:

1. Azat Rakipau (Białoruś) czas: 00:48:34

2. Artur Osman (Ekspres Katowice) czas: 00:49:07

3. Piotr Gładki („Zorza” Gdynia) czas: 00:49:39

 


 

2004XIV Bieg Po Plaży

gość honorowy: JAN SZCZEPAŃSKI olimpijczyk

04 lipca 2004 roku

Bieg główny na dystansie 15 km 274 uczestników w tym 42 kobiety, bieg ukończyło 243 zawodników.

Klasyfikacja generalna:

1. Artur Osman (Ekspres Katowice) czas: 00:51:13

2. Władimir Tiamczyk (Białoruś)czas: 00:51:15

3. Mark Jaroszewski (Piła) czas: 00:51:43

 


 

2005XV Bieg Po Plaży

gość honorowy: KAZIMIERZ ZIMNY olimpijczyk

03 lipca 2005 roku

Bieg główny na dystansie 15 km 336 uczestników

Klasyfikacja generalna:

1. Jan Białk (GRYF Wejherowo) czas: 00:50:16

2. Eugen Sirotine (Ukraina) czas: 00:50:21

3. Aleh Hutnik (Białoruś)

 


 

2006-z7XVI Bieg Po Plaży

02 lipca 2006 roku

Bieg główny na dystansie 15 km 528 uczestników w tym 47 kobiet.

 

Klasyfikacja generalna:

1. Abel Kirui (Kenia) czas: 00:47:00

2. Makhaylo Iveruk (Ukraina)

3. Witalij Szafrar (Ukraina)

 


 

2007XVII Bieg Po Plaży

gość honorowy: ZENON LICZNERSKI – olimpijczyk, Kazimierz Adach, Jan Dydak, Jan Huruk

01 lipca 2007 roku

Bieg główny na dystansie 15 km 412 uczestników w tym 51 kobiet

Klasyfikacja generalna:

1. Mathew Kosgei (Kenia) czas: 00:49:33

2. Paul Ngetich (Kenia) czas: 00:49:35

3. Maciej Miareczko (Włocławek) czas: 00:49:55

 


 

2008XVIII Bieg Po Plaży

gość honorowy: ANDRZEJ WROŃSKI, Kazimierz Adach, Jan Dydak, Jan Huruk, Henryk Pietrich

06 lipca 2008 roku

Bieg główny na dystansie 15 km 450 uczestników, w tym 43 kobiety

Klasyfikacja generalna:

1. Joel Kitur (Kenia) czas: 00:50:44

2. Jan Białk (GRYF Wejherowo)

3. Adam Draczyński (Grudziądz)

 


 

2009XIX Bieg Po Plaży

gość honorowy: SEBASTIAN CHMARA– olimpijczyk

05 lipca 2009 roku

Bieg główny na dystansie 15 km 628 uczestników w tym 72 kobiety, bieg ukończyło 623 zawodników.

Klasyfikacja generalna:

1. Cosmas Kyeva (Kenia – „Zawisza” Bydgoszcz) czas: 00:50:01

2. Marcin Chabowski (FLOTA Gdynia) czas: 00:50:19

3. Adam Draczyński (WKS GRUNWALD Poznań) czas: 00:50:53

 


 

2010XX Bieg Po Plaży

gość honorowy: IRENA SZEIŃSKA– olimpijczyk i ANDRZEJ WROŃSKI- olimpijczyk

11 lipca 2010 roku

Bieg główny na dystansie 15 km 628 uczestników w tym 72 kobiety, bieg ukończyło 623 zawodników.

Klasyfikacja generalna:

1. Mariusz Giżyński (KB TEMPO Warszawa) czas: 00:50:30

2. Vitali Shafar (Ukraina) czas: 00:51:47

3. Myuhaylo Iveruk (Ukraina) czas: 00:51:49

 


 

2011XXI Bieg Po Plaży

gość honorowy: ZBIGNIEW BUCZKOWSKI - aktor

03 lipca 2011 roku

1 071 zawodniczek i zawodników

Bieg główny na dystansie 15 km 700 uczestników, bieg ukończyło 696 zawodników.

Klasyfikacja generalna:

1. Vitali Shafar (Ukraina) czas: 00:48:40

2. Marcin Chabowski (Wejherowo) czas: 00:49:10

3. Adam Draczyński (Nowa Sól) czas: 00:49:34

 


 

2012XXII Bieg Po Plaży

gość honorowy: gen. ROMAN POLKO

08 lipca 2012 roku

962 zawodniczek i zawodników

Bieg główny na dystansie 15 km

Klasyfikacja generalna:

1. Bowen Moses (Wałbrzych) czas: 00:48:32

2. Pankratau Maksim (Białoruś - Mińsk) czas: 00:49:01

3. Iveruk Mykhaylo (Rudnik) czas: 00:49:10

 


 

2012XXIII Bieg Po Plaży

gość honorowy: Kaja Sosnowska

07 lipca 2013 roku

1128 zawodniczek i zawodników (ukończyło 717, w tym 123 kobiety)

Bieg główny na dystansie 15 km

Klasyfikacja generalna:

1. JOSHUA MAINGI MUNYWOKI czas: 00:48:01

2. LAUNEN KWALIA czas: 00:48:03

3. MYKHAJLO IVERUK czas: 00:49:31

 


 

2012XXIV Bieg Po Plaży

gość honorowy: Artur Barciś

06 lipca 2014 roku

1190 zawodniczek i zawodników (ukończyło 729 zawodników, w tym 138 kobiet)

Bieg główny na dystansie 15 km

Klasyfikacja generalna:

1. Daniel Muindi Muteti – KENIA czas: 0:49:25

2. Charles Cherviyot Toroitich – KENIA czas: 0:53:00

3. Elias Kiptum Maindi – KENIA czas: 0:53:01

 


Poprawiony: środa, 21 stycznia 2015 09:49
 

Nagrody biegu:


 

zielone-160

 

laur-160px

 

glos-koszalinski-2010

 

biegi-przelajowe-1

 

zachodniopomrskie - 1

 

2010

 

2009

 

2008

 

2007

 

2006

 

2005

 

2004

 

2002

Jesteś tutaj: Home Statystyki